Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Korttilätkä kausi alkaa perjantaina 2.11.2007 Sportissa klo: 18:30. Tämän kauden liiga koostuu yhdeksästä joukkueesta: Bykka, Gaile, Jallu, Jorgos, Kepa, Maaka, Möge, Pertti ja Sluge.

Ottelu-ohjelma esitetään täydellisenä kunhan atk-tukihenkilö osaa käyttää tietokoneita. 

Perjantai 2.11.07 Klo: 18:30     Lauantai 12.1.08     Klo: 18:30
                   
    Jallu
- Jorgos
      Jallu
- Jorgos  
  Kepa
3-1
Bykka     Kepa - Bykka
  Pertti - Sluge       Pertti - Sluge
  Gaile
2-3
Maaka       Maaka - Möge
  Jiipee 2-7 Möge            
        Klo: 19:00           Klo: 19:00
                   
    Gaile - Jallu       Gaile - Jallu
  Kepa 5-0 Jorgos       Kepa - Jorgos
  Bykka
0-3
Sluge       Bykka - Möge
  Jiipee 4-2 Maaka       Sluge - Maaka
                   
        Klo: 19:30           Klo: 19:30
                   
    Gaile - Pertti       Möge - Gaile
  Bykka 2-0 Kepa       Jallu - Kepa
  Jiipee 2-3 Sluge       Jorgos - Bykka
  Maaga 4-5ja Jiipee       Pertti - Maaka
                   
  Lauantai 3.11.07     Klo: 18:00     Perjantai 25.1.08     Klo: 18:00
                   
    Sluge             
5-3
Gaile       Sluge - Gaile
  Jorgos - Jallu       Jorgos - Jallu
  Möge - Bykka       Möge - Bykka
  Pertti - Kepa       Pertti - Kepa
                   
        Klo: 18:30           Klo: 18:30
                   
    Maaka           
2-3rl.
Sluge       Maaka - Sluge
  Gaile - Jorgos       Gaile - Jorgos
  Jallu 1-2 Möge       Jallu - Möge
  Bykka - Pertti       Bykka - Pertti
                   
        Klo: 19:00           Klo: 19:00
                   
    Maaka - Jorgos       Maaka - Jorgos
  Pertti - Jallu       Pertti - Jallu
  Kepa              
2-3 ja.
Gaile       Kepa - Gaile
                   
Tiistai 6.11.07     Klo: 18:30     Tiistai 5.2.08     Klo: 18:30
                   
    Jorgos 3-2 Sluge       Jorgos - Sluge
  Kepa - Pertti       Kepa - Pertti
  Gaile - Möge       Gaile - Möge
                   
        Klo: 19:00           Klo: 19:00
                   
    Möge - Jorgos       Möge - Jorgos
  Sluge             
4-1
Kepa       Sluge - Kepa
  Möge 2-1rl Gaile       Gaile - Pertti
  Pertti - Maaka            
  Perjantai 9.11.07     Klo: 18:00     Perjantai 15.2.08     Klo: 18:00
                   
    Jallu - Bykka       Jallu - Bykka
  Jorgos - Kepa       Jorgos - Kepa
  Gaile - Sluge       Gaile - Sluge
  Maaka - Pertti       Maaka - Pertti
                   
        Klo 18:30           Klo 18:30
                   
    Möge - Jallu       Möge - Jallu
  Maaka           
3-2
Kepa       Maaka - Kepa
  Sluge - Jorgos       Sluge - Jorgos
  Bykka            
0-5
Gaile       Bykka - Gaile
                   
        Klo: 19:00           Klo: 19:00
                   
    Jallu - Maaka       Jallu - Maaka
  Gaile 1-3  Jiipee             
  Perjantai 16.11.07     Klo: 18:00     Perjantai 22.2.08     Klo: 18:00
                   
    Bykka - Jallu       Bykka - Jallu
  Kepa 2-3 Sluge       Kepa - Sluge
  Maaka 3-2 Möge       Gaile - Maaka
  Pertti - Jorgos       Pertti - Jorgos
                   
        Klo: 18:30           Klo: 18:30
                   
    Kepa - Jallu       Kepa - Jallu
  Bykka - Jorgos       Bykka - Jorgos
  Jorgos - Gaile       Jorgos - Gaile
  Möge - Pertti       Möge - Pertti
                   
        Klo: 19:00           Klo: 19:00
                   
    Sluge 4-2 Jallu       Sluge - Jallu
  Pertti - Jorgos       Pertti - Jorgos
  Kepa - Maaka       Kepa - Maaka
  Möge 4-1 Sluge       Möge - Sluge
                   
  Tiistai 27.11.07     Klo: 18:00     Tiistai 4.3.08     Klo: 18:00
  Sluge - Maaka            
    Bykka - Möge       Bykka - Sluge
  Maaka 2-7 Jallu       Maaka - Jallu
  Gaile - Kepa       Gaile - Kepa
  Pertti - Möge       Pertti - Möge
                   
        Klo: 18:30           Klo: 18:30
                   
    Jallu - Pertti       Jallu - Pertti
  Jorgos - Maaka       Jorgos - Maaka
  Kepa 5-4rl. Möge       Kepa - Möge
  Gaile - Bykka       Gaile - Bykka
                   
        Klo: 19:00           Klo: 19:00
                   
    Möge - Kepa       Möge - Kepa
  Maaka - Bykka       Maaka - Bykka
  Sluge - Pertti       Sluge - Pertti
  Jorgos 2-3rl. Bykka            
  Keskiviikko 5.12.07     Klo: 18:00     Perjantai 28.3.08     Klo: 18:00
                   
    Jallu - Sluge       Jallu - Sluge
  Jorgos - Möge       Jorgos - Möge
  Kepa 0-3 Jiipee       Bykka - Kepa
  Maaka - Gaile       Maaka - Gaile
                   
        Klo: 18:30           Klo: 18:30
                 
    Jallu 4-3 Gaile       Jallu - Gaile
  Pertti - Bykka       Pertti - Bykka
  Maaka - Möge       Möge - Maaka
               
        Klo: 19:00           Klo: 19:00
                   
    Pertti - Gaile       Pertti - Gaile
  Sluge 8-2 Bykka       Sluge - Bykka
  Jallu 4-5ja.  Kepa            
        Klo: 19:30           Klo: 19:30
                   
    Sluge 1-4 Möge       Sluge - Möge
  Bykka - Maaka       Bykka - Maaka
                   
    Joulutauko              

©2018 pitskunsportti - suntuubi.com